Zdrowe kości i dobre samopoczucie – Licur 7000 z witaminą D

Witamina D jest niezwykle istotna w funkcjonowaniu całego organizmu. Nie bez powodu podawana jest niemowlętom, ponieważ bierze udział w budowie kości, a jej niedobór może wywoływać groźne choroby, m.in. krzywicę u dzieci i osteoporozę u dorosłych. Niestety wielu z nas boryka się z jej niedoborem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, i nie pozostaje nic innego jak korzystanie z suplementów.

Licur 7000 z witaminą D dla sportowców

Preparat ten zawiera potrzebną dawkę tej wyjątkowej witaminy oraz kurkuminę, czyli składnik znajdujący się w kurkumie. Ma on niezwykłe działanie lecznicze. Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwutleniająco. Wszyscy wiedzą o jej właściwościach antynowotworowych oraz odmładzających. Ma również niezwykle korzystny wpływ na nasze stawy, co w połączeniu z witaminą D, daje bardzo dobre rezultaty w profilaktyce całego naszego układu ruchu. Licur 7000 z witaminą D polecany jest więc przede wszystkim sportowcom i osobom, które uprawiają aktywny wypoczynek.

Wpływ na samopoczucie

Od dawna wiadomo, że witamina D ma wpływ nie tylko na stan naszych kości i skóry, ale także na układ nerwowy. To samo możemy powiedzieć o kurkuminie, która ma udokumentowany, pozytywny wpływ na stan serotoniny i dopaminy w naszym organizmie i tym samym ma potencjał w leczeniu stanów depresyjnych. Połączenie tych dwóch składników w Licurze 7000 z witaminą D sprawiło, że powstał niezwykły suplement, którym warto posiłkować się w okresach niedoborów tych witamin oraz stosować profilaktycznie, by poprawić swojej zdrowie.