Emolium – dermokosmetyki dla dzieci już od 1. dnia życia

Właściwa pielęgnacja skóry niemowląt powinna bazować na skutecznych, bezpiecznych kosmetykach. Szeroką gamę preparatów dla dzieci już od 1. dnia życia przygotowała marka Emolium
https://www.aptekagalen.pl/emolium .

Emolium – oczyszczanie delikatnej skóry niemowląt


Pierwszym krokiem w pielęgnacji skóry najmłodszych dzieci jest jej oczyszczanie. Do tego celu nie zaleca jednak stosowania zwykłych mydeł, żelów czy płynów do kąpieli. Zawarte w nich składniki mogą nadmiernie podrażnić skórę.

Emolium oferuje specjalne kosmetyki myjące bazujące na delikatnych substancjach oczyszczających. To emulsja do kąpieli do stosowania od 1. dnia życia dziecka oraz delikatny szampon nawilżający dedykowany od 1. miesiąca życia dziecka.

Emolium – intensywne nawilżanie i natłuszczanie skóry dzieci


Skóra niemowląt nie może jeszcze wytwarzać wystarczającej ilości składników ochronnych, które zabezpieczają ją przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Taką ochronę mogą zapewnić kosmetyki Emolium.

W ofercie Emolium znalazła się pełna gama produktów pielęgnacyjnych, w tym między innymi kremy do twarzy, emulsje do ciała, oliwki pielęgnacyjne do ciała, kremy przeciw odparzeniom, kremy na wiatr i mróz. Firma oferuje także specjalny żel na ciemieniuchę przeznaczony dla najmłodszych.

Połączenie skuteczności oczyszczania i pielęgnacji skóry dzieci daje optymalne rezultaty. Większość kosmetyków dla dzieci od Emolium można stosować już od 1. dnia życia!